top of page

Mc DONALD CUP

Ve čtvrtek 18.4. se vybraní žáci z 1. -3. třídy vydali reprezentovat naši školu ve fotbale na McDonald´s cup do Děčína. Byť počasí pobytu na hřišti vůbec nepřálo, s nadšením se každý z nich vrhal na hřiště a snažil se pro náš tým získat co nejvíce bodů.


Žáci sehráli celkem 5 zápasů. V prvním remizovali s týmem ze ZŠ Na Stráni. Další 3 zápasy jim štěstí nepřálo a tak s týmem z Jílového, ZŠ Máchova a Chřibské přišla 3x prohra. Při posledním utkání s Krásnou Lípou naši hráči posbírali zbytky sil a podařilo se jim vyhrát 1:0.


Naši žáci si tak vybojovali krásné 4. místo ve skupině a 9. místo celkově.Všichni na hřišti předváděli své nejlepší výkony a za reprezentaci školy jim patří velký dík!


Lucie Horová


Fotografie z turnaje jsou ve fotogalerii https://www.zsamsmarkvartice.eu/post/mcdonald-cupComments


bottom of page