top of page

LIBVERDA

V pátek 15. září 2023 jsme využili pozvání vedení Střední školy zahradnické a zemědělské Antonína Emanuela Komerse v Děčíně-Libverdě a v rámci jimi organizovaných dnů otevřených dveří jsme strávili příjemný den v prostorách přátelské střední školy.

Žáci 5. – 9. ročníku společně s učiteli a asistentkami školu navštěvují pravidelně každý rok a vždy se rádi vracejí. Vždyť také je co obdivovat. Školní výpěstky, moderní zemědělská technika, výstava chovného zvířectva atd. Ve všech prostorách školního areálu jsme si mohli nakoupit podzimní sadbu, kaktusy, masožravky, pokojovky, také spoustu dalších řemeslných výrobků nabízených ochotnými prodejci. Samozřejmě nechybělo občerstvení všeho druhu. Mimochodem, čerstvě na místě vylisovaný jablečný mošt byl naprosto vynikající. Pěkné také bylo, že se k nám hlásili naši bývalí žáci, dnes už studenti střední školy „na Libverdě“.

Prostě to byl krásný slunečný den plný zážitků a my děkujeme za pozvání a perfektní organizaci jak vedení školy, tak také všem profesorům a studentům. Určitě rádi přijedeme i příště.


Petr DAVID

Comments


bottom of page